Bílé vánoce budou

i kdybyby krávy vzduchem poletovaly!

Aspoň u nás na zahradě.

Stačí dva pytle hydrátu z lomu Čertovy schody, je vystaráno!

bilevanoce.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 komentářů u „Bílé vánoce budou

  1. Rowdy,kdyby krávy vzduchem poletovaly, budeš mít v té krásné, bílé a hydrantové nadílce velké, hnědé, rozpláclé a nevábně čpící kolca…

  2. 2 Kam. prosím neplést hydrant s hydrátem, to je horší než holinky a hodinky 🙂
    2 Mod., povidlorodnou krávu sem teda eště neviděl!

  3. Mod, to přísloví nikdy nikdo neslyšel. A i kdyby jo, právě jsem ho zrušil. Tak to koukej respektovat a zapiš si, že švestky se pěstují prioritně na pálení. Povidla jsou jen z odpadu! 😉

  4. Teovýjimečná shoda, přesně to jsem řekla, když jsem to přísloví poprvé před pár týdny slyšela, že z čeho je teda slivovice?!:-))

  5. Kamno ale nafukovací kdeco se nehodí k bílým Vánocům, že jo?! třeba nafukovací růžový bazén by se k tomu vápnu hodil jako pěst na oko, ale takový sněhulák!!!

  6. Mod.,ale jak je vidno zříti, tak bílé Vánoce asi nebudou, takže možná kdyby prodávali nafukovacího khaki sněhuláka, tak to bych bral. Bílý nafukovací tento by působil v zahradě (pokud ji tedy někdo/R. neposype tím regolitem) právě jako pěst na oko;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.