Oholil jsem si nohy

Bezva pocit!

Byl jsem nedávno vyslán do superhyper, abych přinesl jakousi záchodovou kosmetiku či co. Jak tak bloumám mezi kilometry regálů a hledám koutek s WC sortimentem, uviděl jsem HO a srdce mi zaplesalo.

HO s velkým H i O, i když je to vlastně TO či ONO, ne ON. HO jako holítko speciálního účelu.

Už jsem si bezúspěšně pokoušel oholit nohy jinými postupy, všechny ale selhaly. Kamarád Kožak mi předepsal speciální mastičku, natíral jsem před spaním pilně, a nic. Snažil jsem se zbavit nechtěného rašplí i jehlovým pilníkem, výsledek téměř nulový. Zkoušel jsem kosti z hlavonožce a kámen z Hory osudu, výsledek zanedbatelný. Ale HOLÍTKO, to funguje!

Ostré jak břitva (aspoň zatím), odebírá nechtěné výčnělky a zdravé kůže si nevšímá. Soustředí se jen na to, čeho se chvi zbavit. Je v tom chytřejší než já sám, pracuje bez dohledu. Stačí tahat, není potřeba sledovat.

Teď mám po desetiletích nohy jak nemluvně. Pravda, na pravé jsem to trochu přehnal, takže pravou nohu mám spíš jako potrat. Ale to se rozchodí 🙂

Nestal jsem se metrosexuálem. Jen už nebudu trhat ponožky tou ztvrdlou kůží na patách.

holitko.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Oholil jsem si nohy

 1. Rowdy, Moda jak si děláte v kýblu, resp. pod sprchou
  bublinky pro tu perličkovou baladu a ještě s plovoucíma kačenkami a zábavným magazínem a ještě několika jablky na okraji? Tělesné požitky jsou k životu potřebné a když některé začnou ubývat, musí se nahradit méně náročnými.

 2. Dobrá, nejsou olezlé!Tak jako tak, kvůli odmočení nohou netřeba napouštět vanu, stačí vědro milý Lojzo, a pokud je v něm díra, tak ji ucpi, ucpi ji!:-)

 3. 2Rowdy:
  Teda noha jak potrat, to jsem se chlámala 🙂

  2Buteo:
  Jsou ztvrdlý paty a ztvrdlý paty. Já to vyřešila škrabadlem s takovým umělohmotným pískem a dřu to každej druhej den nebo i každej, podle toho, jak se cítím. Teprve pak to funguje. Jinak to praská až do masa a to pak bolí a to mě nebaví.

  2Rowdy:
  Mě holítko přestalo bavit, bo do silonek musíš mít nohy upravené každý den a tady si je musíš nechat "ztvrdnout", aby se to pak dalo oholit. Cožpak o to, do ponožek to jde. Chlap s tím vlastně nemá problém .)

 4. Lepší začít pozdě než nikdy a lepší čímkoliv než ničím, olezlá noha je stejně strašná záležitost, jako špína za úřednickýma nehtama.

 5. Nestačilo by si je pravidelně mýt?
  Vážně, z dlouholeté praxe s podobným problémem. Jednou týdně vyměním sprchu za vanu s pěnou a kačenkami, v mém věku je to radost/ale mám i jiné- chytráku/. Pemzou vydrbu a teď sleduj, miluji škvarkové sádlo a mám v lednici 2 l sklenici a vedle kelímek a večer po vaně natřu a nemusím si dělat obřízku.
  Věc názoru a promiň, že jsem se vnutil. Hezký víkend

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *