aneb Cholerový barák
Neštovice je dobré absolvovat v dětském věku, proto jsme doma nezavedli žádná protiepidemická opatření. A povedlo se, v den, kdy šla Oliva poprvé znova do školky, šla Víla naposled do školy a viry se zatím přizpůsobily naší rodině a vyrazily na Víle mnohonásobně efektněji. Zatímco Oliva měla tu a tam ďubku, Víla vypadá po dvou dnech jako hyena skvrnitá (Crocuta crocuta), varianta núbijská.
Takže hlídání G-2 bude ještě nějakou dobu pokračovat. Pořád se k nám hrnou davy chtivé nákazy, kteroužto s radostí sdílíme. Berka mezitím po domě chrastí žabožroutskými klacky a pomalu srůstá. Na kontrole na chirurgii dnes strávila pouhé tři hodiny, což v kombinaci se stavem chodníků včera večer a dnes ráno byl celkem úspěch.
Babičku jsem kontrolou praktika po propuštění z nemocnice provedl rychleji, za pouhou hodinu. I to bylo dost na to, abych přečetl v čekárně všechny edukační materiály. Do posledního jsem se už jen tupě čučel, dokud jsem si nevšiml, že jde o popis technik samovyšetření prsu. Abych nebyl za úchyla, snažil jsem se situaci zachránit mumláním “No, prý to může chytnout i chlap”.
Zrcadlo, zrcadlo ,kdo je na světě nejskvrnitější?
Hyena skvrnitá nebo mlok (čili salamandr).
Anebo?
Do soutěže se hlásí i slunéčko sedmitečné a jeho asijští příbuzní, dalmatin a koloušek Bambi. Víla už pomalu začne vyklízet pozici.
Když už román ze srovnatelného prostředí napsal Márquez, jsou z toho alespoň blogové články 🙂
Na román to nebude, puchýře pomalu praskají…
To je fakt, chlapi bývají chytlaví :-). Držím palce, ať cholerový odér poznenáhlu vyvanuje, až vyvane zcela.
Zatím se sqvrnitost stále zvyšuje.