Rozesmrděly se

a poletí!

Nakonec, vždyť jsou s papouškem.

Zuzi se chlubí šněrovacími kozačkami, tak dám taky něco do placu.

Koupil jsme je snad před 10, 12 nebo i více lety, v jakémsi podivném výprodeji za neskutečně nízkou cenu. Moc jsme si od nich taky nesliboval a to se mi splnilo. Vydržely možná pár týdnů, možná pár měsíců, a začaly se rozkládat na prvočinitele. Reklamovat nebylo kde, ten chlap už v sokolovně dávno nebyl 🙂 a taky by to ani nestálo za to.

Nicméně měly podle mého vkusu hezký vzhled a tak jsem je vzal na milost a strčil do skříně, že je třeba zkusím slepit nebo předám nějakému šikovnému ševci. To první se nezdařilo, to druhé jsem si postupem času přestal troufat…

Kromě nedostatečné integrity měly ale ještě jednu zvláštní vlastnost. Smrděly. Ne zpocenýma nohama, naopak, něčím v zásadě příjemným, nějakým koření nebo co, jako kdyby sem pluly z Indie s nákladem hřebíčku a koriandru nebo čeho, prostě nějakou silicí nebo pryskyřicí, v zásadě vonnou, ovšem nasáklou v přílišné koncentraci.

Odložil jsem je do skříně ve fabrice a nechal na ně intenzivně padat prach, jak vidno. Přežily snad dvoje stěhování, pořád v naději. Že se jich někdo ujme a vrátí jim bývalý lesk. Čas od času jim ale asi přišlo líto, že je ani nikdo nevzal do ruky, a připomněly se. Začaly intenzivně smrdět.

V pondělí přebily dokonce puch ze zmoklých tenisek. Už to mají spočítané a dráhu k nejbližší popelnici vyměřenou.

boty2.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Rozesmrděly se

  1. Rowdy, a já proč se u mne objevilo pár návštěv podívat na šněrovací kozačky … hele, že se trochu nestydíš … jak můžeš ty dva modely porovnávat…

  2. Rowdytady se nepíše?Že tebe už ty botky omámily natolik, že nejsi schopen rozumného projevu písemného?.-)))) (Jsem chtěla napsat “udržet pero”, ale známe čtenáře, že?.-)))

  3. Tak já jsem si dnes koupila úplně stejné boty jako jsem si koupila vloni v květnu a ty loňské zánovní pěkně vyšlápnuté, jsem hned v tom obchodě hodila do koše:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *