Přechod z 2D do 3D

Nebylo to tak technicky náročné, jak by se zdálo. V podstatě stačil ten prvotní impuls (i když jsme na něj s Berkou čekali už desetiletí) a další proces šel už samovolně, po dobu pár měsíců. Upgrade se bohužel neobešel bez trochu násilného zásahu odborníky na přechody do vyšších dimenzí – musely pomoci ostré nástroje, a byly to nástroje hardwareové, žádný krabicový SW.

Třetí D je zatím chválabohu celkem v klidu, vyžaduje jen běžnou maintenance, přiměřenou době uběhlé od spuštění. Není potřeba příliš regulovat úroveň hlasitosti. V době, kdy by mělo být ve stavu stand-by, se aktivuje jen vzácně a krátkodobě. Zdá se tak, že Starší přechod z 0M na 1M zvládá. Zároveň Mladší přešla z 0T na 1T.

Musím ještě upřesnit, že změna z 2D na 3D se týká výhradně mě. Berka přešla z 2B na 3B. Strana protivná dokonce jen z 0D, resp. 0B na 1D a 1B. Kvantitativní i kvalitativní skok je pro ně samozřejmě nepoměrně větší. Ale v této úrovni se dloho nezdrží, během pár dní skočí rázem na 2D a 2B.

Netuším, zda se někdy dočkám dalšího upgrade na 4D či snad dokonce na 5D. Jsou ovšem tací, co zvládají třeba i 8D a výše. Osobně považuji za pravděpodobnější (prakticky jistý) budoucí přechod na 1PD, to si ovšem ještě dost počkám…

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Přechod z 2D do 3D

  1. Chtěl jsem dodat že ze slova “level” mi au! Tomat udělal “běžel” a jiný robot mne
    odmrštil, řka:
    “Na neschválené komentáře nelze odpovídat”.

    • Rebelot mi stále odpírá možnost nebýt diktátorem a nechat každého, ať se v komentářích vykecává jak chce. Je to nepříjemný pocit bezmoci v moci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *