Změny, změny, změny…

Někdy člověk změní něco ve svém životě záměrně, někdy náhodně a někdy změna přijde sama od sebe. Protože jsem spíš konzerva, příházívá se mi nejčastěji to poslední.

Tak třeba minulý týden jsem jaksi zjistil, že se nemůžu dostat na vlastní (tento) blog, a to ani jako vlastník, ani jako BFU (Bloddy…, ne, Běžný Franta Uživatel), prostě mi nějak přestal existovat. Ani jsem to neoplakal, kdo by kvůli těm kydům slzičku uronil, to teda nevím. Pak se mi to nějak povedlo a trochu mi otrnulo. Mých pár čtenářů ale mělo smůlu, pokud šli na blog přes mé podpisy pod komentáři. O co jde, jsem se dozvěděl až se značným zpožděním od mé bývalé kolegyně z bloguje. cz zuzi (tímto děkuji).

Prostě pan admin se rozhodl vyměnit server za nějaký nový, krutopřísný. Jakožto drobný škudlil jsem šetřil i úhozy do kláves a používal všude ve svých podpisech nezabezpečené http://rowdy.blokuje.cz, ačkoliv správná adresa byla https atd. Ten starý na to slyšel, ale přišel nový, mladý, a ten se nezakecává, chyby netoleruje – prostě tam to “s” navíc bude, a basta fidli! Tak se všem omlouvám a příště už se podepíšu správně!

Změnu jsme museli udělat v obsazení lyžařského zájezdu, a to hned několikrát – měli jsme jet s Berkou oba, po vánoční zlomenině jen já a nakonec po jarněprázdninovém namožení v pondělí jede jen Berka.

Namožení jsem řešil opět na své oblíbené poliklinice. Takže znovu šamanské praktiky zaříkávání pomocí elektrických proudů a podobně. Má to i příjemnou stránku – opakované masáže mladou dámou půvabného vzhledu a přívětivého chování, a ještě k tomu to platí zdravotní pojišťovna.

Nepříjemné je ovšem její sdělení – posilovat svaly ano, ale hezky doma na gauči či podložce. Vyvarovat se větších výkonů, delších tras, jinak… No radši nemyslet.

Takže jsem se na zpáteční cestě stavil ve sportovním obchodě a zakoupil balanční podložku, jeden kus, a cvičební soft balón, rovněž jeden kus.

Dnešek je tedy den významné životní změny: namísto sportovního vybavení začínám nakupovat pomůcky rehabilitační. Fuj.

Příspěvek byl publikován v rubrice tak jde život a jeho autorem je rowdy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Změny, změny, změny…

 1. No, jo, rehabilitační Rowdy je lepší než čpící miláček. Ten se ocitl v takovém koloběhu… nesmí se o tom doma mluvit, ale je to už poněkolikáté a furt dokola. Má tu různé činky, rotopedy a válce a dělá o sobě fest. Dokud ho to nezničí. To nemůže nic a maže se nějakými sajrajty z Číny. Hadí jedy, včelí žihadla a objevil i 2 druhy OPODELDOKŮ – tom pomohlo Švejkovi, tak proč né mně?? A maže se od rána do večera. Nedá se to vyvětrat. Pak to opadne a jede se znovu dokola. Nezkusíš to taky ?:)))

 2. Nojo, to jsou ty bezpečnostní opatření 🙂 Jestli každopádně nakupuješ rehabilitační pomůcky až teď, tak je to luxusní. Mám kamarádku, které je lehce přes třicet, má rehabilitačních pomůcek opravdu hodně už nějakou dobu, a stejně skoro nemůže chodit…

 3. Tak si kup něco obojetného, jak sportovního, tak rehabilitačního, např. medicinbal – speciální těžký míč, který slouží zejména k lidskému posilování, respektive ke zvyšování fyzické kondice, a k rehabilitaci.

  • Prima nápad.
   K medicinbalu ale mám odpor už asi od druhé třídy, kdy jsem se s ním střetnul poprvé, asi nějak tvrději.
   Kdysi jsem tátovi koupil rotoped, pak se mi zatoulal někam do světa, budu se po něm muset popídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..